COOLMOBILE

Java aplikace

Aplikace jsme pro vás seřadili podle abecedy, takže budete mít ulehčeno hledání.

Alarmclock je aplikace, která vám ukazuje hodny i se sekundami, jak v analogové tak i digitální podobě. Aplikace nabízí plno funkcí jako budík, čas vypnutí…

Download


Alcohol calculator je aplikace, která počítá a graficky zobrazuje množství alkoholu v krvi v závislosti na vypitém množství. Výpočet se zakládá na údajích z vaší váhy, obsahu procent lihu ve vypitém alkoholu, pohlaví, a množství vypitého alkoholu.

Stáhnout

Je program pro úplné vybití baterie. Aplikace po spuštění vibruje a co nejvíce zaměstnává displej. Jednou za čas by se měla baterka úplně vybít, a tato aplikace vám to umožní.

Stáhnout

Aplikace, kterou můžete ovládat cizí telefon přes bluetooth.
Aplikace je pouze pro Sony Ericsson a některé Nokie.

Stáhnout

Bookreader je skvělý prográmek, který vám umožní číst texty v .txt formátu na vašem mobilu.

Download

Cyber Bog Calc v7 je javová aplikace, pomocí které můžete odblokovat 98% telefonů nokia a některé další na všechny operátory.

Download

Je jednoduchá aplikace, která vám vypočítá rozdíl dní od dvou určených dat. Někdy se může hodit… Aplikace je v angličtině.

Download

Pomocník diabetika se skládá ze dvou aplikací. Jedna je pro mobilní telefon a druhou tvoří internetové stránky. Mobilní telefon slouží jako zápisník diabetika a počítadlo sacharidů v jídle. Údaje zapsané do mobilu lze odeslat na internetové stránky, na nichž si je můžete prohlédnout, doplnit a vytisknout nebo je ukázat vašemu lékaři.

Download

Je první pomoc v javě a angličtině. Máte zde na výběr různá zranění např.: krvácení, vymknutiny, zlomeniny… Aplikace je v angličtině.

Download

Jednoduchá aplikace, která roztočí mobilní flašku a zastaví se na náhodné pozici.

Download

1  
2  
3  
 
www.coolmobile.7x.cz neručí za materiál, který se tu vyskytuje a nevztahuje se k němu žádná zodpovědnost. Zároveň www.coolmobile.7x.cz nepodporuje ani neschvaluje ilegální materiál. Pokud jakýkoliv návštěvník se účastní nelegálního stahování dat, bere na sebe plnou zodpovědnost. www.coolmobile.7x.cz (© PEXTR & DAVE)